Shantee
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

>> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >>

2 participan?i

In jos

>> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >> Empty Re: >> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >>

Mesaj Scris de Anny Lun Sept 15, 2008 8:04 pm

Cu maaaaaaaaaaaaaaaaare placere broscutza Pupic Pupic inima inima
Anny
Anny
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 140
Varsta : 28
Localizare : Din Dragoste
Data de inscriere : 12/04/2008

https://amazingworld.forum.st

Sus In jos

>> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >> Empty Re: >> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >>

Mesaj Scris de George_BYG Lun Sept 15, 2008 4:51 pm

inima inima inima multumim Maria Pupic
George_BYG
George_BYG
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 165
Varsta : 34
Localizare : Din Dragoste
Data de inscriere : 12/04/2008

Sus In jos

>> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >> Empty >> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >>

Mesaj Scris de Anny Lun Sept 15, 2008 2:55 pm

Andra, Smiley, Crazy Loop și Morandi se numără printre artiștii din competiția Best Romanian Act, din cadrul evenimentului MTV Europe Music Awards, care va avea loc pe 6 noiembrie la Liverpool, informează un comunicat al MTV România.

Pe lângă cei trei artiști, mai sunt în cursa pentru premiul "Best Romanian Act", Tom Boxer, alături de Fly Project și Anca Parghel.

Câștigătorul Best Romanian Act va intra, anul acesta, într-o nouă competiție, pentru categoria "Europe's Favorite", având ocazia să concureze cu ceilalți câștigători regionali pentru voturile telespectatorilor MTV. Câștigătorii acestei competiții vor susține un concert live pe scena MTV Europe Music Awards, la Liverpool.

Fanii artiștilor români nominalizați la Europe Music Awards 2008 trebuie să acceseze site-ul www.ema.mtv.ro, până pe 19 octombrie, și să-și voteze preferatul, pentru a stabili câștigătorul trofeului de anul acesta.

"Nu este pentru prima oară când sunt nominalizată la MTV Europe Music Awards, la categoria «Best Romanian Act», iar asta nu poate decât să îmi reconfirme faptul că muzica mea este apreciată și iubită. Sunt bucuroasă și magulită în același timp că publicul mă consideră unul dintre artiștii reprezentativi pentru România și vreau să le mulțumesc pentru asta", a spus Andra.
"Mă bucur foarte mult că am fost nominalizat la Premiile MTV chiar în anul de debut al carierei solo. Și, recunosc, mi-ar plăcea să vizitez Liverpool", a declarat Smiley, potrivit unui comunicat al MTV Romania.

MTV Europe Music Awards 2007 a fost difuzat atât în Europa, cât și în SUA și Asia, fiind urmărit de mai bine de 30 milioane de oameni. Anul trecut, premiul Best Romanian Act a fost adjudecat de Andreea Bănică.
Smiley ft Uzzi-În Lipsa Mea

Andra & Simplu - Dracula, My Love

Enjoy
I love you


Ultima editare efectuata de catre Anny in Lun Sept 15, 2008 7:57 pm, editata de 2 ori
Anny
Anny
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 140
Varsta : 28
Localizare : Din Dragoste
Data de inscriere : 12/04/2008

https://amazingworld.forum.st

Sus In jos

>> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >> Empty Re: >> Andra și Smiley, în cursa pentru premiile MTV (Galerie Video) >>

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum