° Rihanna face sacrificii pentru a arăta bine ! °

In jos

° Rihanna face sacrificii pentru a arăta bine ! °

Mesaj Scris de Anny la data de Mar Sept 09, 2008 11:17 am

Este una dintre cele mai fierbinți „păpuși” din muzica pop, dar Rihanna, în vârstă de 20 de ani recunoaște că pentru a arăta astfel, trebuie să faci multe sacrificii. „Am muncit enorm și am alergat mult pe banda rulantă. Stepperul este însă cheia. Am un antrenor personal care călătorește cu mine dacă urmează un eveniment important. Lucrez în fiecare zi să îmi întrețin corpul, dar am nevoie de un preparator fizic care să mă motiveze – nu găsesc deloc amuzant să lucrezi singur”, a declarat frumoasa vedetă.

Totodată, interpreta hitului „Umbrella” a mărturisit că partea cea mai frumoasă a corpului ei este „posteriorul. Și continui să fac exerciții de întreținere, pentru că vreau să fie perfect. El face ca hainele să arate bine pe mine și băieților le place”. Însă Rihanna nu este tocmai mulțumită de picioare. „Sunt nesigură de ele. Toată lumea își dorește să fie slabă și să aibă picioare puternice, iar eu sunt la fel. Pierd kilograme, dar nu vreau ca și picioarele mele să facă la fel, așa că lucrez mult la stepper”.

Cât privește o dietă strictă, cântăreața recunoaște: „Carbohidrații sunt dușmanii de temut, dar, dacă mă feresc de ei trei zile, pierd din kilograme. De obicei însă mânânc puțin la fiecare trei ore, dar uneori o fac o dată sau de două ori pe zi. La micul dejun consum doar albușul de la ouă, ananas și apă caldă și lămâie. La prânz, pește și cartofi. Urăsc legumele - dar mă autoconving să le mănânc. Iar la cină, din nou pește”.

Deși a fost fotografiată în preajma cântărețului Chris Brown, interpreta nu recunoaște nimic. „Sunt singură și mă distrez. Bărbatul ideal pentru mine este acela care mă face să fiu fericită, să râd și să mă simt bine în preajma lui”.
:>-:
Anny
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 140
Varsta : 23
Localizare : Din Dragoste
Data de inscriere : 12/04/2008

Vezi profilul utilizatorului http://amazingworld.forum.st

Sus In jos

Sus